Dział Kształcenia

Systemy informacji geograficznej edycja 21

Edycja 21

Organizatorzy: Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii oraz Dział Kształcenia 

Cel studiów: realizacja studiów wynika z coraz większych potrzeb i możliwości wykorzystania informacji przestrzennych w optymalizacji zarządzania i organizacji działalności administracyjnej i gospodarczej, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych (IT) i telekomunikacyjnych (ICT). Jest uzupełnieniem bieżących programów studiów technicznych i uniwersyteckich, jak również daje możliwość rozszerzenia wiedzy osób, które wcześniej ukończyły studia lub chcą rozszerzyć profil ukończonych studiów. Absolwent studiów uzyskuje podstawowe doświadczenia i wiedzę z organizacji i zarządzania pracami dotyczącymi pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania informacji przestrzennej i nieprzestrzennej, budowy systemów, inżynierii internetowej, jak również wdrażania nowych form zarządzania opartych na systemach IT/ICT/GIS. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów GIS z uczelni krajowych, firm i instytucji.

Sylwetka absolwenta: pobierz sylwetkę absolwenta »

Kierownik studiów: dr hab. inż. Wojciech Milczarek, prof. uczelni, e-mail: wojciech.milczarek@pwr.edu.pl

Czas trwania: zajęcia trwają 2 semestry (192 godziny) i odbywają się systemem zaocznym (zjazdy w soboty w godz. 10.00-16.00, w niedziele w godz. 8.30-14.15).

Program kształcenia i plan studiów podyplomowych: 

Warunki ukończenia studiów: warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zaliczenie wszystkich kursów z programu studiów oraz obrona pracy końcowej.

Wykładowcy: zajęcia prowadzą doświadczeni pracownicy Politechniki Wrocławskiej oraz specjaliści w danej dziedzinie.

Program»

Miejsce:

Terminy zajęć:

Limit miejsc: 32

Warunki rekrutacji: o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje komisja rekrutacyjna na podstawie informacji o wykształceniu kierunkowym oraz doświadczeniu zawodowym kandydatów.

Warunek przyjęcia: na studia podyplomowe przyjmowane są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów jednolitych magisterskich lub studiów drugiego stopnia) lub studiów pierwszego stopnia (licencjackich albo inżynierskich).

Formalne warunki rekrutacji oraz wymagane dokumenty dostępne w zakładce Rekrutacja »

Cena: 2 x 2600 zł = 5200 zł
Opłatę za studia podyplomowe wnosi się w dwóch ratach przed dniem rozpoczęcia każdego semestru.

Kontakt:
Mateusz Nowicki
mateusz.nowicki@pwr.edu.pl
tel. 71 340 75 18
pokój 118

Politechnika Wrocławska © 2025

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję