Międzynarodowe procedury organizacji inwestycji według FIDIC

Organizatorzy: Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego oraz Dział Kształcenia Podyplomowego

Cel studiów: studia mają na celu przygotowanie osób organizujących proces inwestycyjny do stosowania procedur międzynarodowych FIDIC (Międzynarodowa Federacja Inżynierów Konsultantów - Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils).

Adresaci: oferta skierowana jest do inżynierów konsultantów i doradców, inspektorów nadzoru, inżynierów powołanych do organizacji inwestycji, pracowników administracji państwowej i samorządowej wykorzystujących fundusze Unii Europejskiej na inwestycje infrastrukturalne, inwestorów, osób przygotowujących przetargi.

Kierownik studiów: dr inż. Piotr Berkowski profesor uczelni, e-mail: piotr.berkowski@pwr.edu.pl,

Czas trwania: zajęcia trwają dwa semestry (168 godzin + 15 godzin praca końcowa) i odbywają się systemem zaocznym (zjazdy w soboty i w niedziele w godz. 9.00-16.00).

Program kształcenia i plan studiów: pobierz»

Wykładowcy: zajęcia prowadzą doświadczeni pracownicy Politechniki Wrocławskiej oraz specjaliści w danej dziedzinie.

Miejsce: zajęcia odbywać się będą w budynku L-1 przy ul. Na Grobli 15 we Wrocławiu.

Terminy zajęć: po zebraniu grupy

Warunki rekrutacji: O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje komisja rekrutacyjna na podstawie informacji o wykształceniu kierunkowym oraz doświadczeniu zawodowym kandydatów.

Warunek przyjęcia: na studia podyplomowe przyjmowane są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów jednolitych magisterskich lub studiów drugiego stopnia) lub studiów pierwszego stopnia (licencjackich albo inżynierskich).

Formalne warunki rekrutacji oraz wymagane dokumenty dostępne w zakładce Rekrutacja »

Termin zgłoszeń:

Cena: 2 x 2600 = 5200 zł
Opłatę za studia podyplomowe wnosi się w 2 ratach przed dniem rozpoczęcia zajęć w każdym semestrze.

Maria Kuriata
maria.kuriata@pwr.edu.pl